Pozemok zaťažený hypotékou a chcem začať stavať

Chcete stavať a máte vlastný pozemok,
alebo potrebujete požičať aj naň?
Poradíme Vám, ako na to!

Hypotekárny úver na výstavbu rodinného domu je jedným z najzložitejších úverových produktov a preto odporúčame obrátiť sa na nášho hypošpecialistu, ktorý Vám poradí a prevedie Vás celým procesom vybavovania. Ponuky bánk, ktoré poznáte z televízie sú často len marketingovým ťahom, a preto je dobré obrátiť sa na odborníka, ktorý má skúsenosti z praxe a vyberie Vám optimálne financovanie na mieru.

Či už pozemok vlastníte a chystáte sa na ňom stavať, alebo ho plánujete kúpiť rovno pred výstavbou, prinášame vám niekoľko dobrých rád, ako všetko najlepšie prefinancovať pomocou hypotéky.

Situácia Mám vlastný pozemok a chcem začať stavať

Dozvedieť sa viac

Situácia Chcem hypotéku na pozemok i na stavbu

Dozvedieť sa viac

Situácia Pozemok zaťažený hypotékou a chcem začať stavať

Dozvedieť sa viac

Situácia Založenie inej nehnuteľnosti

Dozvedieť sa viac

Situácia Pozemok zaťažený hypotékou a chcem začať stavať


Máte dve možnosti. Prvým riešením je, že si k pôvodnej hypotéke vezmete druhú s účelom výstavba.

Druhým, a z môjho pohľadu aj výhodnejším spôsobom je vziať existujúci úver a zlúčiť ho do jedného s novým úverom v tej istej banke. Myslite na to, že v takom prípade už bude vhodné na začiatku investovať vlastné prostriedky do začatku výstavby, pretože čerpanie úveru podľa súčasnej hodnoty pozemku bude veľmi nízke. Ak nemáte vlastné peniaze, máme riešenie aj pre Vás.

Spoločnosť HOUSE KING s.r.o, pre Vás pripravila možnoť prefinancovať najťažšiu časť vystavby z pohľadu financovania. V prípade záujem o bližšie informácie, kontaktujte nášho hypošpecialistu.

Kontaktujte nášho špecialistuRád Vám poradí

Ing. Ján Lorenc

Náš hypotekárny špecialista info@houseking.sk +421 901 772 772