Novinka 20 december 2019 Spolupodieľali sme sa na výstavbe výnimočného projektu

Dovoľte aby sme Vám predstavili projekt, pri ktorom sme síce neboli ako hlavný dodávateľ stavby, ale podieľali sme sa našou odbornosťou na projektovom manažmente celého projektu. Tzn. naši predstaviteľia spoločnosti konatelia pán Ing. Martin Madleňák a Mgr. David Bellay vypracovali pre investora stavby celkové nastávenie projektu s cieľom následného predaja. V rámci celkového nastavenia sme pre investora zabezpečovali na základe poznatkov realitného trhu tieto činnosti:
  • Vyhľadanie projektu
  • Realitnú činnosť pri kúpe projektu
  • Nastavenie a finalizácia realizačného projektu
  • Návrh finálnych vizualizácií a špecifikácia materiálov
  • Technické a technologické nastavenie projektu
  • Branding projektu
  • Nastavenie cenovej stratégie
  • Nastavenie marketingovej stratégie
  • SWOT analýzu (vyhodnotenie silných a slabých stránok projektu)
  • Inžinierskú činnosť
Aktuálne je projekt v kolaudačnom konaní. Energetický certifikát preukazuje kvalitu stavby a použitých materialov. Tieto rodinné domy zaraďujeme v zmysle tohto certifikátu ako nizkoenergetické rodinné domy.
Projekt VILY KRAHULČIA predstavuje moderné bývanie vo vysokom štandarde s prihliadnutím na najnovšie technológie s krásnymi výhľadmi na mesto a bezprostrednou blízkosťou lesa. O komfort sa postará uzavretý súkromný areál s vyhrievanou komunikáciu, tepelné čerpádlá s napojením na najzdravšie stropné chladenie, sadové úpravy a iné. Vily majú okrem výnimočného umiestnenia v obľúbenej bratislavskej časti AHOJ poskytujúcej panoramatický výhľad na mesto, les a okolitú zeleň Malých Karpát. Popis projektu: VILY KRAHULČIA sú situované v Bratislave- Nové Mesto na ulici Krahulčia, ktorá je prístupná zo Sliačskej ulice s rýchlym dopravným napojením do centra mesta. Projekt ponúka tri nad sebou ideálne osadené vily s modernou architektúrou, aby si vzájomne netienili vo výhľade. Vily majú navrhnutú rovnakú 5 – izbovú dispozíciu, tak aby bolo zachované rozdelenie dennej a nočnej časti. Zároveň sú k dispozícii dva veľké balkóny s krásnymi výhľadmi a terasa. Na spríjemnenie atmosféry bude spravená príprava pre krb v obývacej izbe. Komfort zabezpečí aj dvoj – garáž pre pohodlné parkovanie. Prevedenie: Vily sa predávajú vo vysokom technologickom prevedení v štádiu HOLODOM. Vily budú postavené z tehly s kvalitným kombinovaným kontaktným zatepľovacím systémom a odvetranou fasádou TIMBERMAX. Tepelné čerpadlo systémom vzduch – voda bude napojené vo všetkých obytných miestnostiach na podlahové vykurovanie a stropné chladenie, a predpríprava na fotovoltaiku. Vo vilách budú kvalitné hliníkové okná s izolačným trojsklom vo farbe antracit, vonkajšie elektricky ovládané exteriérové žalúzie, hliníkové bezpečnostné vstupné dvere, automatická garážová brána, zábradlia z bezpečnostného číreho skla (balkóny, francúzske okná), betonové potery, sadrové vnútorné omietky, príprava pre kuchynskú linku, kompletná vodoinštalácia a elektroinštalácia. Každá vila bude mať dlažbu na terase a balkónoch, sadové úpravy navrhnuté záhradným architektom, palisády, exteriérové úpravy zámkovou dlažbou a komfort v zimnom období zvýši vyhrievaná príjazdová komunikácia systémom Devi s rampou pre zvýšenie súkromia v areáli. V prípade, že aj vy snívate o rodinnom dome v rovnakom prevedení, a hľadáte dodávateľa stavby neváhajte sa na nás obrátiť radi pre Vás pripravíme cenovú kalkuláciu a zodpovieme Vám otázky, na ktoré už v rámci takejto náročnej výstavby máme pre Vás pripravené odpovede. Postavimé aj Vám niektorý z naších vybraných projektov?

Napíšte nám

O čo máte záujem

Projekt domuVýstavbu domuOpýtať sa architekta


Súhlasim so spracúvanim osobných údajov.

Požičiame Vám
peniaze

Chcete stavať dom no nemáte vlastnú hotovosť? Na prvú časť stavby vám požičiame a vy nám ju následne refinancujete prostredníctvom úveru pri založení rozostavanej stavby v prospech banky.

Kontaktujte nášho hypošpecialistu

Na čom sa dohodneme
to platí

Cenové kalkulácie, ktoré Vám pripravíme zahŕňajú rodinný dom v prevedení hrubá stavba, holodom, na kľúč so základovou doskou a napojením na všetky inžinierske siete. Zmluvne garantujeme konečnú cenu.

Expresná ponuka

Máte vlastný
projekt domu?

Pošlite nám v elektronickej podobe projekt Vášho domu spolu s výkazom výmerom. A my Vám do 3 týždňov pošleme cenovú ponuku presne podľa Vašich požiadaviek.

Poslať výkaz výmer

Expresná ponuka
v našom štandarde

Vybrali ste si z naších projektov alebo máte vlastný projekt? Pošlite nám Váš dopyt, do 48 hodín pripravíme expresnú cenovú ponuku v nášom štandarde.

Expresná ponuka

Newsletterodoberajte novinky


Aktuality Novinky

Prečítajte si aktuálne informácie z našej firmy.

Všetky články

Novinka Aké sú možnosti financovania výstavby domu

Chcete stavať a máte vlastný pozemok, alebo potrebujete požičať aj naň? Poradíme Vám, ako na to! Hypotekárny úver na výstavbu rodinného domu je jedným z najzložitejších úverových produktov a preto odporúčame obrátiť sa na nášho hypošpecialistu, ktorý Vám poradí a prevedie Vás celým procesom vybavovania. Ponuky bánk, ktoré poznáte z televízie sú často len marketingovým

Novinka Výstavba domov od nového roku 2020  – PASÍVNÉ DOMY

Smernica EÚ z roku 2010 hovorí, že od roku 2020 bude musieť majiteľ novostavby splniť požiadavky pasívneho – takmer nulového – domu. Kvalitný rodinný dom s nízkymi nákladmi na prevádzku, postavený v pasívnom štandarde a poskytujúci zdravé bývanie, bude v nasledujúcich rokoch samozrejmosťou.  Čo je to „PASÍVNY DOM“? Pasívny dom má veľmi nízku potrebu energie na svoju prevádzku

Novinka Spolupodieľali sme sa na výstavbe výnimočného projektu

Dovoľte aby sme Vám predstavili projekt, pri ktorom sme síce neboli ako hlavný dodávateľ stavby, ale podieľali sme sa našou odbornosťou na projektovom manažmente celého projektu. Tzn. naši predstaviteľia spoločnosti konatelia pán Ing. Martin Madleňák a Mgr. David Bellay vypracovali pre investora stavby celkové nastávenie projektu s cieľom následného predaja. V rámci celkového nastavenia sme

Novinka Pasívne, nulové a nízkoenergetické domy – aký je medzi nimi rozdiel?

Začínate si plánovať rodinný dom? Časy sa menia. Základné požiadavky z nedávnych rokov sú nenávratne preč. Zelenú majú domy, ktoré okoloidúcich neohurujú veľkoleposťou ani očividnou exkluzivitou použitých materiálov, lebo svoju krásu podriadili energetickej nenáročnosti. Aký je rozdiel medzi nízkoenergetickým, pasívnym a nulovým domom?   Nestavajte len pre seba Požiadavky Európskej únie, ktoré u nás platia od roku 2016,